Výrobný pracovník LOZORNO - laminovanie a poťahovanie plastových výrobkov (palubné dosky, dverové obklady) pre prémiových zákazníkov. 1000€ brutto. DOPRAVA (možnosť ubytovania a záloh zo mzdy). Nástup možný hneď.

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Malacky
IAC Group (Slovakia) s.r.o.
okres Malacky
Lozorno
Automobilový priemyselný park 1006
90055

Pozícia / odvetvie

Operátor výroby

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na montážnej linke - plnenie denného výrobného plánu v kusoch, sortimente a kvalite
- laminovanie a poťahovanie plastových výrobkov (palubné dosky, dverové obklady) pre prémiových zákazníkov
- práca vhodná pre MUŽOV

Práca je v 3-zmennej prevádzke - 8 hodinovom režime - týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná zmena

PRIAMA REGISTRÁCIA záujemcov:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária 0908961969
Bezplatná linka 0800500502

Ponúkaný plat

789 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Priemerný mesačný plat - 1000€ brutto: základ 788,61,- € + 10% variabilná zložka za dochádzku + zákonné príplatky (poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce)

Benefity a ďalšie výhody

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur, Bratislava, Brodské, Čáčov, Čáry, Dojč, Gajary, Gbely, Holíč, Jabloňové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Moravský Sv. Ján, Pernek, Petrova Ves, Plavecké Podhradie, Plavecký Štvrtok, Radimov, Rohožník, Sekule, Senica, Skalica, Sološnica, Studienka, Stupava, Suchohrad, Šaštín Stráže, Unín, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Bystrica, Záhorská Ves, Závod, Zohor

Stravné v podobe gastro karty - dobíjanie kreditu - stravné v hodnote 3,83€

zaškolenie, doprava, stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie