custom-banner

Do najväčšej automobilky na Slovensku s okamžitým nástupom zamestnáme vodičov VZV / CXT s platom až 1200€ brutto a ubytovaním zdarma

22.06.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Špedícia, doprava a logistika; Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 957 EUR
957 EUR/mesiac
Od 957 EUR/mesiac Priemerná mesačná mzda brutto od 1180 €+1200€ a viac Základná zložka mzdy: (základná mzda 957 € +dochádzka50€ + výkonnostná premia0-20% zo základnej mzdy + príplatok 0,40€/ hod popoludnie + ostatne príplatky v zmysle Zákona 1180 € priemerný mesačný plat brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky . Na starosti budeš mať budeš mať elektrický vláčik - CXT ťahač alebo vysokozdvižný vozík

video k pracovnej pozícii:

V prípade, že nemáte preukaz na VZV, v našom tréningovom centre Vás vyškolíme na prácu na VZV.

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkané výhody
- Od 957€ + príplatky (bonus, nadčas, príplatok - noc, poobedná).
- Pracovná zmluva bez skúšobnej doby.
- Stravný lístok v hodnote 3,83 €.
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.
- UBYTOVANIE ZDARMA platí sa iba pobytová daň 1,70€ /noc
-zálohy
-mzda načas

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem. V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite email na mailovú adresu email prípadne nás kontaktujte na dole uvedené t.č.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika
www.e-personal.eu

Kontaktné údaje:

Ingrid Filčáková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: +421917465632