Do najväčšej automobilky na Slovensku s okamžitým nástupom zamestnáme vodičov VZV / CXT s platom až 1200€ brutto a ubytovaním zdarma

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky . Na starosti budeš mať budeš mať elektrický vláčik - CXT ťahač alebo vysokozdvižný vozík

video k pracovnej pozícii:

V prípade, že nemáte preukaz na VZV, v našom tréningovom centre Vás vyškolíme na prácu na VZV.

Ponúkaný plat

957 EUR

Upresnenie platových podmienok

957 EUR/mesiac
Od 957 EUR/mesiac Priemerná mesačná mzda brutto od 1180 €+1200€ a viac Základná zložka mzdy: (základná mzda 957 € +dochádzka50€ + výkonnostná premia0-20% zo základnej mzdy + príplatok 0,40€/ hod popoludnie + ostatne príplatky v zmysle Zákona 1180 € priemerný mesačný plat brutto

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkané výhody
- Od 957€ + príplatky (bonus, nadčas, príplatok - noc, poobedná).
- Pracovná zmluva bez skúšobnej doby.
- Stravný lístok v hodnote 3,83 €.
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.
- UBYTOVANIE ZDARMA platí sa iba pobytová daň 1,70€ /noc
-zálohy
-mzda načas

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem. V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite email na mailovú adresu email prípadne nás kontaktujte na dole uvedené t.č.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno