custom-banner

Voľné pracovné miesto v LOZORNE- operátor/operátorka výroby/ubytovanie, doprava/*nástup ihneď*

08.05.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Lozorno
Okres Malacky; Malacky
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,81 EUR/hod.
Priemerná mzda od 1000€/mesiac

Základný brutto plat:
4,81€ / hod prvých 6 mesiacov
4,86€ / hod po 6 mesiacoch
bonusový príplatok 120,-€, poobedný príplatok 0,27€, nočný príplatok 1,43€,
+ príplatky podľa Zákonníka práce

Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby - montáž jednotlivých komponentov ako dverové obklady, palubné dosky, penenie, laminácia a naťahovanie kože pre automobilový priemysel.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre ženy.

Benefity a ďalšie výhody:

3 zmenná prevádzka

• Ranná zmena: 06:00 – 14:00 hod.
• Poobedná zmena: 14:00 – 22:00 hod.
• Nočná zmena 22:00 – 06:00 hod.

Strava - stravný lístok 3,83 eur
Ubytovanie- možnosť ubytovania v Stupave a Lozorne

Doprava zabezpečená zmluvným autobusom z okolia:
Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur, Bratislava, Brodské, Čáčov, Čáry, Dojč, Gajary, Gbely, Holíč, Jabloňové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Moravský Sv. Ján, Pernek, Petrova Ves, Plavecké Podhradie, Plavecký Štvrtok, Radimov, Rohožník, Sekule, Senica, Skalica, Sološnica, Studienka, Stupava, Suchohrad, Šaštín Stráže, Unín, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Bystrica, Záhorská Ves, Závod, Zohor.

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky 3,83 €
- možnosť týždenných záloh
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené

Ak Vás ponuka zaujala, zavolajte 0918899488 alebo pošlite svoj životopis na adresu email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Priska Csuková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 421918899488