Voľné pracovné miesto v LOZORNE- operátor/operátorka výroby/ubytovanie, doprava/*nástup ihneď*

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Malacky; Malacky
Lozorno

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby - montáž jednotlivých komponentov ako dverové obklady, palubné dosky, penenie, laminácia a naťahovanie kože pre automobilový priemysel.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre ženy.

Ponúkaný plat

4.81 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Priemerná mzda od 1000€/mesiac

Základný brutto plat:
4,81€ / hod prvých 6 mesiacov
4,86€ / hod po 6 mesiacoch
bonusový príplatok 120,-€, poobedný príplatok 0,27€, nočný príplatok 1,43€,
+ príplatky podľa Zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

3 zmenná prevádzka

• Ranná zmena: 06:00 – 14:00 hod.
• Poobedná zmena: 14:00 – 22:00 hod.
• Nočná zmena 22:00 – 06:00 hod.

Strava - stravný lístok 3,83 eur
Ubytovanie- možnosť ubytovania v Stupave a Lozorne

Doprava zabezpečená zmluvným autobusom z okolia:
Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur, Bratislava, Brodské, Čáčov, Čáry, Dojč, Gajary, Gbely, Holíč, Jabloňové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Moravský Sv. Ján, Pernek, Petrova Ves, Plavecké Podhradie, Plavecký Štvrtok, Radimov, Rohožník, Sekule, Senica, Skalica, Sološnica, Studienka, Stupava, Suchohrad, Šaštín Stráže, Unín, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Bystrica, Záhorská Ves, Závod, Zohor.

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky 3,83 €
- možnosť týždenných záloh
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás ponuka zaujala, zavolajte 0918899488 alebo pošlite svoj životopis na adresu email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno