Operátor výroby v priemyselnom parku v Lozorne

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Stupava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby / operátorka výroby :
- výroba strešných skiel pre automobilový priemysel,
montáž jednotlivých komponentov v rámci strešných skiel. Pracuje sa v pracovnom priestore t.j. každý má svoj pracovný stôl, kde vykonáva pracovnú činnosť. Práca je podriadená
taktu.

Šička:
- uskutočňovanie výrobných operácií- šitie kože na palubnú dosku, volant, dvere...
- kontrola ich kvality, kontrola vyrábaných dielov , manipulácia s tovarom v skladoch, naskladnenie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu

Ponúkaný plat

850 - 950 EUR

Upresnenie platových podmienok

• bonus za dosiahnutý objem výroby, kvalitu práce a BOZP vo výške 0- 120,- EUR mesačne, /
Vodič VZV 0- 150,-€ / mesačne
• Poobedný príplatok 0,25€/ brutto / hod
• Nočný príplatok 1,196€/brutto/ hod
• Sobota príplatok 1,495€/brutto/ hod
• Nedeľa príplatok 2,989€/brutto/ hod
• Štátny sviatok + 100% z priemernej mzdy
• Nadčas + 25% z priemernej mzdy

Benefity a ďalšie výhody

• stravné lístky v hodnote 3,15 eur/ deň
• bezplatné ubytovanie v Stupave a Lozorne
• doprava z okolia zabezpečená

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno