Brigáda pre Koordinátorku školení

17.06.2021 Rival Group s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Malinovo
Bratislava, Senec
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník, Asistent, Referent, Sekretárka
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR/mesiac
Termín nástupu do práce: od 1.7.2021
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Príprava a organizácia odborných online workshopov a školení
• Samostatná činnosť pre organizáciu a prípravu školení
• Návrh a zaistenie propagácie cez FB
• Komunikácia s lektormi a ich koordinácia
• Komunikácia s potenciálnymi aj registrovanými účastníkmi

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Iné znalosti:

Hospodárska korešpondencia