Zmenový operátor - doplňovanie granulátu / HLOHOVEC

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec
Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.
Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Pozícia / odvetvie

Operátor strojov a zariadení

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Úlohou doplňovača materiálu je prísun materiálu (ganulátu) ku vstrekolisom a ich príprava pre výrobu. V prípade potreby zastupovanie operátora.

Medzi činnosti, ktoré realizujú naši operátori - doplňovači materiálu, patria najmä:

• dbať o pripravenosť požadovaného sortimentu materiálov (granuláty, sklené vlákno, ...) a jeho kvalitu pre výrobu (vysušenie, nekontaminovanie inými materiálmi, ...)
• podieľať sa na zlepšovaní kvality – denne komunikovať so špecialistom pre lisovanie a so supervízorom o problémoch,
• aktívne sa zúčastňovať na riešení vzniknutých problémov na pracovisku, formou nástroja QRCI,
• komunikovať a hlásiť udalosti (nehody, zmeny, odchýlky,….) nadriadenému alebo ostatným zmenám,
• samokontrola vykonávaných prác a zodpovednosť za vykonávanie práce presne, starostlivo, načas a podľa platných štandardov (zabezpečiť správny druh materiálu podľa technickej dokumentácie/predpisu)
• zdokonaľovať svoje odborné zručnosti v oblasti vstrekovania plastov, ovládania vstrekolisov, robotov a iných zariadení používaných pre výrobu vstrekovaných výrobkov
• zabezpečiť maximum efektivity na lisovni dodržiavaním OEE, analyzovaním časových strát (porúch, SMED, a ostatných prestojov), navrhovaním a implementovaním zlepšujúcich návrhov,
• prispievať k znižovaniu nákladov navrhovaním riešení týkajúcich sa vstrekovacích procesov a efektivity údržby.

Operátori zabezpečujú informovanosť v rámci vlastnej zmeny, ale aj medzi zmenami - odovzdávajú si navzájom všetky dôležité informácie. Sú veľmi dôležitou súčasťou našich výrobných tímov.

Prácu vykonávajú v stoji, pričom sa pohybujú medzi obsluhovanými zariadeniami. Ich práca je variabilná, zaujímavá a ergonomicky vyvážená. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby pracovali v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí.

PRIAMA REGISTRÁCIA záujemcov:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária 0908961969
Bezplatná linka 0800500502

Ponúkaný plat

735 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Od 735 EUR/mesiac
základná nástupná mzda 735€ + mesačný bonus do 131 € + ročná výsledková prémia + príspevok na dopravu + príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť nad rámec zákona

Benefity a ďalšie výhody

- Pracovná zmluva bez skúšobnej doby v stabilnej spoločnosti s istotou stáleho a perspektívneho príjmu.
- Stravné v hodnote 3,83 €.
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Práca je vhodná pre mužov.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie