Prijmeme šikovných pracovníkov do výroby v LOZORNE (OKRES MALACKY). Mzda od 1000€ brutto, aj 13. a 14.plat / DOPRAVA z rôznych smerov + ubytovanie,stravné,zálohy každý týždeň)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Malacky
Lozorno - okres Malacky

Pozícia / odvetvie

Montážnik, montér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výroba autosedačiek pre renomovaných klientov.
Zúčastňovanie sa na výrobných fázach výroby a montáže autosedačiek.
Zaškolenie, pracovné oblečenie, obuv, celodenná starostlivosť koordinátora

Práca v 3-zmennej prevádzke - 8-hodinový pracovný režim.

PRIAMA REGISTRÁCIA záujemcov:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária 0908961969
Bezplatná linka 0800500502

Ponúkaný plat

767 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto): od 1000,-E brutto, základ 767,42 EUR , po 6. mes. navýšenie na 834,30 Eur + príplatky ( výkonnostná prémia 150,-€, + poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce) + 13.ty a 14.ty plat

Benefity a ďalšie výhody

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
1) Lozorno - Stupava - Bratislava
2) Lozorno - Šaštín /Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Čáry, Šaštín - Stráže
3) Lozorno - Malé Leváre /Malacky, Kostolište, Gajary, Malé Leváre, Veľké Leváre/
4) Lozorno - Malacky
5) Lozorno - Skalica /Kúty, Brodské, Gbely, Petrova Ves, Holíč/
6) Lozorno - Senica /Malacky, Studienka, Lakšárska N. Ves, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Čáčov/
7) Lozorno - Jakubov /Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad/
8) Lozorno - Plavecké Podhradie /Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica/

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné
- možnosť záloh - každý týždeň
- UBYTOVANIE
- zmluvná doprava
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora
- stabilná práca, možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno