Zamestnaj sa ako operátor/ka výroby s nástupom IHNEĎ a ubytovaním ZDARMA

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec
Hlohovec , Priemyselná 1127

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku - nárazníka. Postupuje podľa pracovných inštrukcií príslušného pracovného úseku. Dbá na to, aby vyrobený produkt zodpovedal náročným požiadavkám našich zákazníkov na kvalitu a čas dodania.

Medzi činnosti, ktoré realizujú naši operátori:

• vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
• plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.

Operátori zabezpečujú informovanosť v rámci vlastnej zmeny, ale aj medzi zmenami - odovzdávajú si navzájom všetky dôležité informácie. Sú veľmi dôležitou súčasťou našich výrobných tímov. Prácu vykonávajú v stoji, pričom sa pohybujú sa medzi obsluhovanými zariadeniami. Ich práca je variabilná,

Ponúkaný plat

735 - 1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

Operátor výroby
 základný plat: 735€/brutto
 výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
 Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
 príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
 príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
 príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
 príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
 príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
 13. ty plat

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity
PONÚKAME:
- pracovná zmluva (plný úväzok) bez skúšobnej doby
- ubytovanie zabezpečené ZDARMA , platí sa iba daň z ubytovacích zariadení
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- moderné a technologicky inovatívne pracovné prostredie
- bezplatné právne poradenstvo
- stravné lístky
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora
Informácie o výberovom konaní

UBYTOVANIE zdarma v Trnave , doprava zabezpečená

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Kandidáti budú mať pohovor cez telefón
VZV preskúšanie v podniku po dohode a usmernení k danému termínu a času.
Každý záujemca musí mať s ohľadom na aktuálnu situáciu - Covid test nie starší ako 7 dní / príp. potvrdenie o jeho prekonaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
praktické skúsenosti , fyzická zdatnosť, dobrý zrak, bez zdravotných obmedzeni
prax vo výrobnom prostredí výhodou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno