Okamžitý nástup do automobilového priemyslu v NItre s ubytovaním / muži,ženy, páry

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Nemáte prax v automobilke a rádi by ste si našili prácu ? Pridajte sa k nám
a buďte súčasťou nášho tímu. .Získate stabilnú prácu v automobilovom priemysle a možnosť pracovať pre popredného výrobcu áut zn JAGUAR LAND ROVER.
V „Tréningovej akadémii“ spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a
zabezpečíme vám potrebné školenia .Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov. Ak dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a viete venovať pozornosť aj detailom, určite takéto schopnosti dobre využijete. Pracovná pozícia operátor/ka výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda :
priemerný mesačný zárobok 1118 € - 1173 € brutto,
Nástupná mzda : Trieda 1 = 905,-€ - pracovník bez skúseností v automotive Trieda 2 = 935,-€ pracovník so skúsenosťami v automotive alebo po 3 mesiacoch práci v JLR / mzda je zložená z 850 tarifa + 40 kompetenčný príspevok/ + mesačný bonus 0-15% - na základe 3 kriterii. 1. Dochadzka 10%,. 2. Kvalita 2,5% 3. Objem vyroby 2,5% Príplatok za prácu nadčas v bežný pracovný deň na 33% PPU Príplatok za prácu nadčas v sobotu sa zvyšuje na 33% PPU Príplatok za prácu nadčas v nedeľu sa zvyšuje na 38% PPU Príplatok za prácu v nepretržitej prevádzke sa zvyšuje na 25 centov na hodinu za každú odpracovanú hodinu

Benefity a ďalšie výhody

Doprava je zabezpečená pre zamestnancov ZDARMA.

Zamestnanci majú nárok na stravný lístok vo výške 3,83€.

Ubytovanie: je zabezpečené následovne :
zrážky za ubytovanie: prvý mesiac 0€, druhý mesiac 50€, tretí mesiac 75€ a od štvrtého mesiaca 100€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu je potrebné poslať CV.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno