Pracovník pri výrobe plastových odliatkov

09.02.2021 Jobbees Seasons s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Česká Třebová
Pardubický kraj
Pozícia / odvetvie: Balič, Kontrolór, Operátor výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
+ BONUSY! (dochádzkový, výkonnostný)
Termín nástupu do práce: od 10.3.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dobrá a čistá práca a veľmi slušný ZÁROBOK!

S nami CHYTRO PREKLENIETE bláznivé covidové obdobie. Už nemusíte byť hrdinom, aby ste zodpovedne zabezpečili príjem pre Vašu rodinu!

Obľúbená práca v modernej a čistej prevádzke bez zápachu a hluku, s priemerným zárobkom cca 5 €/hod + BONUSY! (cca 133,-Kč/h pri dodržaní dochádzky a výkonu).NAVYŠE v prepočte cca 11 Kč/h ako denné stravné (diéty vo výške 120 Kč/deň)! Tj. až cca 1.000 € mesačne(so započítaním diét). Výplata v hotovosti, zálohy každý týždeň. Prac. zmena 11 hod (denné a nočné), anticovidové podmienky zabezpečené! Bezpečné ubytovanie na dvojlôžkových izbách, a cestovné zo Žiliny až na ubytovňu zdarma. Práca vhodná pre ženy, mužov aj páry. Nástup po 10.3.2021 alebo dohodou. Možnosť pracovať turnusovo ale aj istota celoročnej práce na HPP. Každý, kto s nami chodí, vie, že držíme sľuby.

Viac na 0948 944 782 (stačí prezvoniť, zavoláme naspäť). Jobbees – tradičné zárobky u tradičných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, základy práce s PC (dotyková obrazovka)