Operátor logistiky / Skladník s VZV

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

 obsluha nízkozdvižného motorového vozíka s volantovým riadením
 zabezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru, obalov načas a na správne miesto,
 vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých
pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
 informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

Ponúkaný plat

900 - 1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

 výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
 Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
 príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
 príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
 príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
 príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
 príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
 13. ty plat

Benefity a ďalšie výhody

 Zamestnanec môže poberať zálohy na mzdu v hodnote 30€
 Stravné lístky v hodnote 3,83 eur/ deň

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie