Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako zásobovač linky alebo vodič VZV v automobilovom priemysle s nástupom OKAMŽITE! Doprava alebo ubytovanie zabezpečené ZDARMA!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce pre VODIČA VZV:
• Príjem materiálu, výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov, zodpovednosť za efektívne a hospodárne používanie prostriedkov spoločnosti
• Fyzické preberanie materiálu na príjme
• Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému
• Inventúry skladových zásob
• Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby
• Obsluha VZV a manipulačnej techniky

Náplň práce pre ZÁSOBOVAČA LINKY:
• zodpovednosť za pravidelné dopĺňanie a zásobovanie materiálu potrebného pre plynulé fungovanie výrobných liniek
• dokladať materiál z centrálneho skladu na jednotlivé linky
• objednať materiál a zabezpečiť jeho príjem vo výrobnom systéme.
• zaskladniť objednaný materiál na určenú pozíciu na linke
• starostlivosť o baliaci materiál
• odviesť blokované diely do blokačných skladov
• viesť zodpovedajúcu dokumentáciu

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

• Zásobovač linky: nástupný plat 760 € po 6 mesiacoch navýšenie na 800 €
• Vodič VZV: plat 780 €

• Príjemné pracovné prostredie
• Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
• 13. plat každý rok a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
• 13% variabilná odmena
• Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
• Poskytovanie ubytovania
• Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a tiež aj bezlepkové jedlo
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa
• Ubytovanie úplne zadarmo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• prax na VZV (platný VZV preukaz)
• znalosť PC
• flexibilita
• chuť pracovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie