custom-banner

Operátor výroby nárazníkov, Hlohovec /ubytovanie ZDARMA, týždenné zálohy,stravné lístky, mzda od 1100€ brutto/Vhodné aj pre ženy

15.04.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Hlohovec
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Okres Hlohovec, Okres Piešťany; Hlohovec
Pozícia / odvetvie: Výroba; Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 - 805 EUR
Priemerná mzda od 1100 €/brutto do 1200 €/brutto

výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
13. ty plat

Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Možnosť zaradenia - Lakovňa (detekcia a polishing), Lisovňa a Montáž
Práca s plastovými komponentami (predné a zadné nárazníky automobilov)
Kontrola kvality jednotlivých výrobkov
Úprava dielov podľa stanovených postupov a pracovných inštrukcií
Dodržiavanie interných organizačných noriem a postupov

7,5 hodinové zmeny
Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00)

Zamestnanci majú príspevok na dopravu 0,66€/ deň.
Z Trnavy a z Leopoldova je zabezpečená doprava pravidelnými linkovými spojmi,

Ubytovanie je zabezpečené na ubytovniach v Trnave. Jedná sa o 2/3 lôžkové izby. Ubytovňa Nukleón a ŽOS Trnava, Leopoldov rodinný dom
Ubytovanie je zabezpečené ZDARMA

Za každú odpracovanú zmenu dennú a poobednú dostáva zamestnanec stravný poukaz na jedlo v závodnej jedálni. Hodnota jedla je 3,75€ .Za nočnú zmenu dotujeme zamestnancom stravovacie karty sumou 3,83€

Benefity a ďalšie výhody:

starostlivosť koordinátora
pravidelné týždňové zálohy po odpracovaní 1 týždňa
bezplatná právna poradňa (exekúcie, ktoré nepocítite, minimálne zrážky)
bezúročné mikropôžičky

Informácie pre uchádzača:

Podmienkou je zaslanie životopisu na mail email

Viac informácií
Mgr. Alena Galčíková
+421 915 663 240 alebo bezplatná infolinka 0800 500 202

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
tímová práca
precíznosť, zmysel pre detail

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 421915663240