Skladník VZV v Hlohovci s okamžitým nástupom a ubytovaním zdarma !!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Hlohovec; Hlohovec
Hlohovec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu hľadáme s okamžitým nástupom vodičov na VZV..Náplňou práce bude :
práca v sklade na VZV
zabezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru, obalov načas a na správne miesto,
vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

Ponúkaný plat

875 EUR

Upresnenie platových podmienok

Príplatky k základnej mzde :
výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
13. ty plat

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie je zabezpečené na ubytovniach v Trnave. Jedná sa o 2/3 lôžkové izby. Ubytovňa Nukleón a ŽOS Trnava, Leopoldov rodinný
dom
Ubytovanie je poskytované pre operátorov zdarma

Za každú odpracovanú zmenu dennú a poobednú dostáva zamestnanec stravný poukaz na jedlo v závodnej jedálni. Hodnota jedla je
3,75€ .Za nočnú zmenu dotujeme zamestnancom stravovacie karty sumou 3,83€

7,5 hodinové zmeny Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00)
 Možnosť pracovať nadčasy, občasne sú doplánované pracovné soboty.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu je potrebné odoslať Váš životopis prípadne nás kontaktovať na uvedenom t.č.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

požaduje sa :
fyzycká zdatnosť
manuálna zručnosť
tímová práca
precíznosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno