Procurement manager / Špecialista verejného obstarávania

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.05.03.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Ekonóm, Nákupca, Referent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu/kolegyňu so skúsenosťami najmenej troch rokov s obstarávaním/ centrálnym nákupom.
Náplňou práce bude:
* kompletná príprava a realizácia celého procesu verejného obstarávania,
* spolupráca s ostatnými oddeleniami pri tvorbe, príprave a realizácii obstarávania,
* navrhovanie postupov podľa vznesených požiadaviek,
* definovanie podmienok, organizovanie a vyhodnocovanie ponúk/žiadostí,
* dohliadanie na dodržiavanie postupov stanovených zákonom a internými predpismi o obstarávaní,
* spracovanie metodiky k použitiu postupu verejného obstarávania.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

fixná mzda + štvrťročné odmeny

Benefity a ďalšie výhody

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesného rozvoja formou interných a externých školení. P
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo native speaker - čo si vyberieš.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.

Termín ukončenia výberového konania

19.2.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov kontaktovať budeme len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Používateľ MS Windows

Všeobecne požadované znalosti

* svedomitý a zodpovedný prístup k práci,
* samostatnosť a flexibilita,
* komplexné a analytické myslenie,
* komunikačné a vyjednávacie zručnosti,
* pozitívny prístup k práci.

Vodičský preukaz

skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Ako popredný poskytovateľ štandardných a expresných balíkových služieb sa stará DPD každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej siete DPDgroup a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Komunikácia je v DPD prioritou - so zákazníkmi, novinármi a potenciálnymi zamestnancami. Ako spoločnosť si tiež veľmi dobre uvedomujeme svoju sociálnu zodpovednosť.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Adresa

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.
Technická 7
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Zuzana Amtmann
Technická 7, Bratislava, 82104, Slovenská republika