Poď si zarobiť- Brigáda pre študenta 20 hod/týždeň

TESCO STORES SR, a. s. - Obchodné prevádzky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vykonávanie jednoduchých, rutinných činností pri dolňovaní tovaru o regálov podľa štandardov spoločnosti.
  • Blokovanie tovaru v pokladni pod dohľadom interného zamestnanca.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Možnosť vybrať si zmeny podľa Vašich predstáv
  • Priateľská atmosféra na pracovisku
  • Zaučenie na prácu v pokladni

Hodinová mzda 3,85€ plus príplatky za sobotu a nedeľu

Termín ukončenia výberového konania:
2021-03-10
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov - hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá - v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti:
  • študent strednej školy
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
  • záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
  • flexibilita, komunikatívnosť
  • trestná bezúhonnosť
  • skúsenosti z oblasti služieb zákazníkom výhodou