Pomocný pracovník pre mobilné odberové miesto

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Zvolen

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• asistencia pri odbere vzoriek a testovaní pacientov
• zisťovanie pacientskej anamnézy formou dotazníka
• usmerňovanie pacientov, ktorí prichádzajú do zdravotníckeho zariadenia
• telefonické usmerňovanie pacientov
• triedenie pacientov pred vstupom do zdravotníckeho zariadenia
• zabezpečenie úloh pri prevádzke mobilného odberového miesta
• zabezpečenie úloh v rozsahu výpomoci v rámci zdravotníckeho zariadenia

Ponúkaný plat

4.5 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

- podpora Vašej kvalifikácie/rastu
- motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Vhodné pre študenta:

• doktorského študijného programu v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej 6 semestrov,
• študijného programu v študijnom odbore ošetrovateľstvo v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej 2 semestre, alebo,
• študent študijného programu v študijnom odbore urgentná zdravotná starostlivosť v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej 2 semestre,
• študent študijného programu v študijnom odbore pôrodná asistencia v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej 2 semestre,
• študent študijného programu v študijnom odbore laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej 2 semestre,
• študent doktorského študijného programu v študijnom odbore zubné lekárstvo, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej 6 semestrov,

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno