Vaša práca
je naším poslaním.

Si zručný? Pracuj ako výrobný pracovník v Žarnovici v strojárskej výrobe s platom až 1100€ + ubytovanie zdarma a zabezpečená doprava

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplňou práce je obsluha obrábacích strojov najmä CNC fréz alebo sústruhov, kontrolné meranie určených rozmerov opracovaných výrobkov podľa výrobnej dokumentácie, zapisovanie nameraných hodnôt, kontrola opracovaných dielov a vykonávanie súvisiacich pracovných činností.

Upresnenie platových podmienok

739€ základná zložka + príplatky za zmennosť + rizikový príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda 739€- Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti- Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom Žarnovica a späť - Stravovacie karty- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí- Príplatok za poobednú i nočnú zmenu - Možnosť profesijného rastu- Možnosť čerpať zálohy každý týždeň - V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma (nepeňažný príjem)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie