Vaša práca
je naším poslaním.

Si manuálne zručný? Potrebuješ prácu? Poď pracovať do Topoľčian ako operátor výroby zo zabezpečenou dopravou a ubytovaním

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovná ponuka zahŕňa:
- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
- Práca na 3 zmeny

Upresnenie platových podmienok

Základ mzdy 700€ + variabilná zložka mzdy 13% + príplatky za zmennosť

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
- Príjemné pracovné prostredie
- Príplatok za sobotu a za nedeľu podľa Zákonníka práce
- 13. plat každoročne a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
- Využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie