Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme operátorov výroby do Bánoviec nad Bebravou! Doprava z okolia zabezpečená zadarmo! Plat až do výšky 850€ + 13. a 14. plat! Práca vhodná aj pre ženy!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Prácou montážneho pracovníka je obsluha strojov a zariadení výrobnej linky, na ktorej prebieha montáž automobilových komponentov, čistenie a kontrola výrobkov, prípadné odstraňovanie vzniknutých chýb, balenie a označovanie hotových produktov.

Pracuje sa v takte (výroba za určitý čas), v 3-zmennej prevádzke.

Upresnenie platových podmienok

623 EUR/mesiac 623€ + 20% variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- zákonné príplatky
- 13. a 14. plat
- doprava ZDARMA - zo smerov Partizánske, Prievidza, Nováky a v rámci BnB
- pravidelné ZÁLOHY
- možnosť nastúpiť ihneď
- zázemie v stabilnej firme

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte zaslať svoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Ideálny kandidát by mal mať nasledujúce skúsenosti a vlastnosti:
- skúsenosti s prácou vo výrobe / v takte
- taktiež skúsenosti s nočnou prácou
- manuálna zručnosť
- dobrá motorika prstov
- dobrý zrak
- dobrý zdravotný stav
- schopnosť pracoať v tíme
- záujem o trvalé zamestnanie
- spôsobilosť pracovať vo viaczmennej prevádzke
- ukončené stredoškolské vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie