Voľné pozície v Bratislave- vodič VZV/CXT. Nástup ihneď, ubytovanie zdarma, pravidelné zálohy

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky. Zaskladňuje, vyskladňuje materiál, zásobuje linku, nakladá, vykladá ťahače, LKW, kontroluje obsah palety, odoberá objednávky a lepí ich na palety

Ponúkaný plat

957 EUR

Upresnenie platových podmienok

Priemerná brutto mzda 1200€/mesiac

Základná mzda 957€ + výkonnostný bonus do 190 € + dochádzkový bonus 50€ + poobedný príplatok 0,43€/ hod, + zákonné príplatky / noc, sobota , nedeľa)

Benefity a ďalšie výhody

-Ubytovanie zabezpečené ZADARMO v Bratislave
-Strava zabezpečená formou stravovacej karty - 3,83€/ deň
-Naším zamestnancom ponúkame bezúročné mikropôžičky už po odpracovaní 1. mesiaci
-Pravidelné zálohy na mzdu po odpracovaní 1. týždňa
-Bezplatný právny a sociálny servis /exekúcie, ktoré nepocítite/
-Ak nemáte preukaz VZV vyškolíme Vás ZADARMO !!!

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Druh pracovného pomeru: plný úväzok - pracovná zmluva

video k pracovnej pozícii:
https:llwww.youtube.comlwatch?v=7dVefJkiYJU

Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle: 0918899488 alebo mailom email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

-dobrý zdravotný stav
-fyzická zdatnosť
-manuálna zručnosť
-ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Vyžaduje sa platné oprávnenie pre vodič VZV

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno