custom-banner

Ponuka práce operátor výroby s ubytovaním v Trnave! Plat do výšky 1155€ + 13. plat + možnosť pravidelných záloh!

05.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Žilinský kraj; Bytča, Okres Myjava, Púchov, Šaľa, Okres Skalica; Banská Štiavnica, Gabčíkovo, Handlová, Holíč, Kolárovo, Kremnica, Krupina, Levice, Malacky, Myjava, Nová Baňa, Nové Zámky, Prievidza, Šamorín, Senica, Skalica, Stará Turá, Stupava, Šurany, Veľký Meder, Vráble, Žiar nad Hronom, Žilina
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ základná mzda + príplatok za nočnú zmenu od 60 až do 120€ + individuálna výkonnostná prémia do 185€ = 1155€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v takte - obsluha montážnej linky
- montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie
- kontrola jednotlivých dielov
- nenáročné odstraňovanie chýb

- pracuje sa na 3 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

- výkonnostná prémia - do 185€
- 13. plat
- pravidelné zálohy
- príplatky za nadčasy
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- ubytovanie v Trnave (80€ za mesiac)
- teplá strava a pitný režim
- možnosť kariérneho rastu

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce - Trnava

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala neváhajte zaslať Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- výhodou je skúsenosť s prácou vo výrobe / v takte a taktiež skúsenosti s nočnou prácou
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny