custom-banner

Chceš prácu s ubytovaním v Trnave? Hľadáme operátorov výroby do automobilového priemyslu - plat do výšky 1155€/brutto + 13. plat!

05.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislavský kraj; Bánovce nad Bebravou, Bratislava, Brezno, Okres Dunajská Streda, Partizánske, Poltár, Považská Bystrica, Topoľčany; Brezová pod Bradlom, Dunajská Streda, Komárno, Levice, Myjava, Nové Zámky, Prievidza, Revúca, Senica, Skalica, Žarnovica
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ základná mzda + príplatok za nočnú zmenu od 60 až do 120€ + individuálna výkonnostná prémia do 185€ = 1155€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- 3-zmenná prevádzka
- práca v takte - obsluha montážnej linky
- montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie
- kontrola jednotlivých dielov
- nenáročné odstraňovanie chýb

Benefity a ďalšie výhody:

- výkonnostná prémia - do 185€
- 13. plat
- pravidelné zálohy
- príplatky za nadčasy
- príspevok za odporučenie nového zamestnanca
- ubytovanie v Trnave (80€ za mesiac)
- teplá strava a pitný režim
- možnosť kariérneho rastu

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce - TRNAVA

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala neváhajte zaslať Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- výhodou je skúsenosť s prácou vo výrobe a taktiež skúsenosti s nočnou prácou
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny