Servírka/čašník do Nemecka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do hotelov a reštaurácií po celom Nemecku hľadáme čašníčky / čašníkov. Ste komunikatívny a máte chuť pracovať niekoľko mesiacov v zahraničí, alebo hľadáte dlhodobú prácu?
Pokiaľ máte nemčinu na dobrej úrovni a nebojíte sa komunikovať, potom hľadáme práve Vás!
Prácu máme pre profesionálov s dobrou nemčinou (Chef de Rang), v prevádzkach Ala carte alebo polpenzia, aj pre začínajúcich čašníkov / čašníčky (Commis de Rang).
Náplň práce:
- obsluha hostí
- prijatia objednávky
- nosenie tanierov a nápojov
- práca s pokladničným systémom, alebo príprava nápojov - podľa pozície
Požiadavky
- komunikatívna nemčina, príjemné vystupovanie, vyučenie alebo prax v odbore
Ponúkame
- práca na plný úväzok
- ubytovanie a strava zaistené
- práca na nemeckú zmluvu
- preplatená dovolená
- nadčasy preplatené
V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašlite svoj životopis, kde nezabudnite uviesť prípadné skúsenosti s prácou v odbore. Potom sa dohodneme na ďalšom postupe. Tešíme sa na spoluprácu!
Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)