Pomocná sila do kuchyne - Nemecko

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame prácu v nemeckej gastronómii, ideálne na dlhodobú spoluprácu. Táto pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú prax z hotelovej kuchyne alebo reštaurácie, ale nechcú sa venovať priamo varenia. Práca je na 5 dní v týždni.

Náplň práce:
- predumývanie riadu a vkladanie do umývačky / z umývačky
- škrabanie a krájanie zemiakov, mrkvy a inej zeleniny
- príprava šalátov
- upratovanie pracovisko
- pomoc kuchárom s tým, čo bude práve potrebné
Ponúkame:
- ubytovanie a strava zaistené
- práca na sezónu alebo celoročne
- zmluva priamo so zamestnávateľom
Požadujeme:
- komunikatívna úroveň nemčiny alebo angličtiny výhodou
- prax na rovnakej pozícii veľkou výhodou

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis, kde nezabudnite uviesť prípadné skúsenosti s prácou v gastronómii. Potom sa dohodneme na ďalšom postupe. Tešíme sa na spoluprácu!
Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)