Vaša práca
je naším poslaním.

Práca v Topoľčanoch s možnosťou nástupu ihneď a platom až 900 €! So zabezpečenou dopravou a krásnym ubytovaním zdarma

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
- Práca na 3 zmeny
- Práca v stoji

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
- Príjemné pracovné prostredie
- Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
- 13. plat každoročne a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
- 13% variabilná odmena
- Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
- Poskytnutie ubytovania
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
- možnosť čerpať týždenné zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie