Vodič Elektrického Vláčika. Nástup Ihneď! Mzda 1200€ brutto + ubytovanie ZDARMA, zálohy zo mzdy a iné benefity

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Čo bude tvojou úlohou?

- budeš mať na starosti elektrický vláčik - CXT ťahač
- počas pracovnej zmeny budeš manipulovať, nakladať a vykladať materiál na elektrickom vláčiku
- vláčikom budeš zásobovať výrobné linky a vyskladňovať a naskladňovať tovar v rámci skladu
- je to práca v trojzmennej prevádzke

Hľadáme pracovitých skladníkov do významnej logistickej spoločnosti.

PRIAMA REGISTRÁCIA záujemcov:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária 0908961969
Bezplatná linka 0800500502

Ponúkaný plat

957 EUR

Upresnenie platových podmienok

Od 957 EUR/mesiac / 1180-1200€ priemerný mesačný plat brutto

Základná zložka mzdy: (základná mzda 957 € +dochádzka50€ + výkonnostná premia0-20% zo základnej mzdy + príplatok 0,40€/ hod popoludnie + ostatne príplatky v zmysle Zákona / 1180-1200€ priemerný mesačný plat brutto

Benefity a ďalšie výhody

- Pracovná zmluva bez skúšobnej doby v stabilnej spoločnosti s istotou stáleho a perspektívneho príjmu.
- Stravný lístok v hodnote 3,83 €
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.
- UBYTOVANIE ZDARMA platí sa iba pobytová daň 1,70€ /noc

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: email, volajte na tč. +421908961969 alebo na Bezplatnú infolinku 0800 500 502. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- prax na obdobnej pozícii výhodou, ale nemusí byť, nie je to podmienka - vieme si ťa aj vyškoliť - kurz CXT máš hotový rýchlo, následne obsadíš danú pracovnú pozíciu a zarábaš
- platný preukaz VZV veľkou výhodou - skupina C

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno