custom-banner

Autoelektrikár - AUTOMOBILOVÁ SPOLOČNOSŤ - NITRA / priemerný mesačný zárobok 1401 € až 1463 € brutto

02.02.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park Nitra - Dolné Hony
Nitra
Pozícia / odvetvie: Autoelektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1120 EUR
Mzdové podmienky (brutto)
1 120 EUR/mesiac

+ výrobný bonus (0 – 15 % tarifnej mzdy) + trinásty plat + príspevok na dopravu (20 € brutto), atraktívne benefity a sociálny program, priemerný mesačný zárobok 1401 € až 1463 € brutto, ubytovanie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vašou úlohou bude:

- Diagnostika funkčných závad vozidla
- Odstraňovanie elektrických chýb v automobiloch
- Montáž a demontáž zariadení a komponentov
- Práca s elektrickým ručným náradím
- Skladanie a montáž komponentov, prípadné odstraňovanie závad na jednotlivých dieloch
- Vykonávanie opakovaných pracovných činností a pohybov
- Zaznamenávanie postupu opráv do systému
- Dodržiavanie pracovných postupov, pravidiel BOZP a pokynov nadriadeného

Benefity a ďalšie výhody:

- Autobusová doprava, ktorá je zabezpečená na rôznych trasách z okolitých miest aj obcí. Ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, poskytneme vám príspevok vo výške 20 EUR mesačne.

- Budete pracovať v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí, kde sa o našich zamestnancov staráme.. Zabezpečenie kvalitného pracovného oblečenia na letné aj zimné mesiace je samozrejmosťou.

Informácie pre uchádzača:

PRIAMA REGISTRÁCIA záujemcov:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária 0908961969
Bezplatná linka 0800500502

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Počet rokov praxe: 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- skúsenosti s opravami áut
- vyhláška § 21 / § 22
- kolegialita
- samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny - ide o 2-zmennú prevádzku - týždeň ranná, týždeň poobedná zmena - v 8 hodinovom pracovnom režime