Vaša práca
je naším poslaním.

HR Koordinátor/Personálny konzultant

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Personálny konzultant

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívne vyhľadávanie zamestnancov prostredníctvom portálu kariera.sk, profesia.sk, sociálnych sietí a pod.
- organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov podľa pracovnej pozície, testovanie vhodných uchádzačov
- plnenie úloh podľa požiadaviek klienta
- evidencia dochádzky v dochádzkovom systéme
- administratíva spojená s nástupom a výstupom zamestnancov
- reporting
- plánovanie jednotlivých aktivít a projektov týkajúcich sa náboru a testovania uchádzačov o zamestnanie

Ponúkaný plat

739 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda od 739EUR + 300EUR variabilná zložka mzdy.

Finálna výška mzdy záleží od skúseností kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na plný úväzok (40 hod/ týždenne)
- stravné v hodnote 4,5 Eur/deň
- firemný PC a telefón k dispozícii
- príplatky a odmeny za dosiahnutie cieľa s možnosťou extra odmien za prekročenie mesačných cieľov
- mladý a dynamický kolektív
- možnosť kariérneho rastu v krátkej dobe

Termín nástupu do práce

od 1.4.2021

Termín ukončenia výberového konania

31.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- proaktívny prístup k práci a pozitívne myslenie
- schopnosť orientovať sa na dôležité veci a určovať priority
- organizačný a improvizačný talent
- schopnosť samostatne pracovať a dosahovať vytýčené ciele

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B