Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

STABILNÁ PRÁCA V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE - Operátor výroby so mzdou 995€ mesačne. DOPRAVA-UBYTOVANIE ZDARMA

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozícia operátora výroby zahŕňa prácu v trojzmennej prevádzke, obsluhu montážnych liniek na ktorých prebieha montáž a kompletizácia sedačiek do automobilov pre rôzne typy automobilov a odberateľov. Pracovná ponuka zahŕňa prácu s konštrukciami, ktoré sa poťahujú látkou, prípadne kožou a následnú kontrolu kvality komponentov a hotových výrobkov.

Podpisom pracovnej zmluvy to nekončí. Počas celého trvania pracovného pomeru sme Vám k dispozícií na telefóne. Ak potrebujete poradiť, zodpovedať nejaké otázky či pomôcť, radi Vám poradíme, odpovieme na otázky a vybavíme všetko čo bude v našich kompetenciách.

Upresnenie platových podmienok

765€ + výkonnostný bonus až 130€ + prítomnostný bonus až 100€ = 995€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

Prijatím na pracovné miesto získate stabilné zamestnanie, pravidelný príjem, možnosť kariérneho rastu a mnoho ďalšieho.

Medzi ďalšie výhody patria:

- výkonnostný bonus až do výšky 130€,
- dochádzkový bonus až do výšky 100€,
- práca v čistom a nehlučnom prostredí,
- práca na moderných montážnych linkách a strojoch,
- stabilný kolektív,
- v prípade potreby zabezpečené UBYTOVANIE spolu s dopravou,
- doprava ZADARMO z okolitých miest - PIEŠŤANY, TRNAVA, Galanta, Šaľa, Sereď, Hlohovec, Piešťany a iné ... - možnosť čerpania zálohových platieb,
- pomoc pri riešení exekúcií,
- pomoc pri riešení úradných záležitostí s ÚPSVaR.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Základnými požiadavkami pre prijatie do zamestnania sú:
- prax vo výrobe (prax v automotive veľkou výhodou),
- max. doba nezamestnanosti 6 mesiacov,
- ochota pracovať na tri zmeny,
- zručnosť a samostatnosť,
- ochota pracovať podľa stanovených postupov a pokynov nadriadeného,
- dobrý zdravotný stav,
- motivácia a chuť pracovať a kariérne rásť.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie