custom-banner

Nemáš žiadnu stabilnú prácu? Tak neváhaj a začni JEDNODUCHOU PRÁCOU V SKLADE !!! Hľadá sa Picker/ka!! Plat od 950 € + stravné lístky !!! Možnosť ZALOH, UBYTOVANIA AJ DOPRAVY !!!

01.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Okres Levice, Okres Nitra, Okres Nové Zámky; Levice, Nitra, Nové Zámky
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 800€ + bonusy (až 15 %) + príplatky za nadčasy, prácu v noci a cez víkendy + stravné lístky 4€/deň
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v sklade - prebaľovanie a balenie súčiastok - práca so skenerom - kontrola množstva materiálu a príprava materiálu zo skladu - pomoc pri inventúrach

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na 3 zmeny - možnosť práce nadčas - doprava plne hradená zamestnávateľom - doprava je zo širokého okolia (Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Komárno, Piešťany, Trnava ...) - možnosť ubytovania v blízkom okolí - stravné lístky 4€ za KAŽDÝ ODPRACOVANÝ DEŇ - zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe - rastúce prémie: 1. mesiac 5 %, 2. mesiac 10 %, 3. mesiac 15 % - možnosť spraviť si preukaz na VZV a zvýšiť si tak kvalifikáciu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

manuálna zručnosť samostatnosť tímová práca zodpovednosť a spoľahlivosť základná matematická gramotnosť