Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Nemáš žiadnu stabilnú prácu? Tak neváhaj a začni JEDNODUCHOU PRÁCOU V SKLADE !!! Hľadá sa Picker/ka!! Plat od 950 € + stravné lístky !!! Možnosť ZALOH, UBYTOVANIA AJ DOPRAVY !!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v sklade - prebaľovanie a balenie súčiastok - práca so skenerom - kontrola množstva materiálu a príprava materiálu zo skladu - pomoc pri inventúrach

Upresnenie platových podmienok

800€ + bonusy (až 15 %) + príplatky za nadčasy, prácu v noci a cez víkendy + stravné lístky 4€/deň

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 3 zmeny - možnosť práce nadčas - doprava plne hradená zamestnávateľom - doprava je zo širokého okolia (Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Komárno, Piešťany, Trnava ...) - možnosť ubytovania v blízkom okolí - stravné lístky 4€ za KAŽDÝ ODPRACOVANÝ DEŇ - zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe - rastúce prémie: 1. mesiac 5 %, 2. mesiac 10 %, 3. mesiac 15 % - možnosť spraviť si preukaz na VZV a zvýšiť si tak kvalifikáciu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

manuálna zručnosť samostatnosť tímová práca zodpovednosť a spoľahlivosť základná matematická gramotnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie