Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

VÝROBNÝ PRACOVNÍK vo Voderadoch! Montáž autosedačiek so mzdou až 995€! ZADARMO doprava a ubytovanie!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných výrobných pracovníkov na motnáž autosedačiek vo VODERADOCH pre rôzne automobilové značky.

- práca vhodná pre mužov
- práca v trojzmennom režime
- montáž autosedačiek, skrutkovanie komponentov
- obsluhu montážnej linky v takte (vykonanie práce za určitý čas)
- kontrolovanie kvality a kompletizácia autosedačiek

Upresnenie platových podmienok

765€ + výkonnostný bonus 130€ + prítomnostný bonus do 100€ + zákonné príplatky = 995€

Benefity a ďalšie výhody

Stabilná práca!
Výkonnostný bonus 130€
Prítomnostný bonus do 100€
Ubytovanie zdarma
Doprava priamo z ubytovania do závodu zdarma
Zabezpečená teplá strava a pitný režim
Možnosť záloh
Príplatky za nadčasy a víkendy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Skúsenosť s prácou vo výrobe
Manuálnazručnosť
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Ochota pracovať v trojzmennom režime
Dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie