custom-banner

Zvárač s okamžitým nástupom v Nitre!

28.02.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj; Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 5€/hodina + 195€ motivačná odmena + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • ručné zváranie pomocou viacerých technológií / zváranie v ochrannej atmosfére, odporové zváranie /
  • nastavovanie zariadení na reguláciu plynu, napätia a prúdu
  • vizuálna kontrola a posudzovanie kvality zvarov
  • schôdze platných postupov podľa ON, technické výkresy, usmernenie a postupy
  • porušenieanie definovaných výrobných štandardov
  • Vykonávať potrebné písomné a iné úkony, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti

Benefity a ďalšie výhody:

  • základná mzda 5€/hodina

  • motivačná odmena 195€

  • stravné lístky 3,83€

  • zákonné príplatky

  • možnosť čerpania záloh

  • zmluva na TPP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

  • ochota pracovať na zmeny / 3 zmenený pracovný režim /
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
  • osvedčenie DR-1, ZM-1, ZT-1, ZE-1
  • skúsenosti so zváraním CO2-TIG, MIG, MAG