Zástupca majstra/predák/nastavovač, zoraďovač

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Greentech Slovakia s.r.o.
    Partizánska cesta 4634
    Banská Bystrica
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 - 1400 EUR
    1000,- eur mesačná mzda + 400,- eur variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Kvalifikovaný operátor zastáva funkciu "predáka" na hale a jeho náplňou práce je:
- obsluha výrobnej linky na recykláciu PET fliaš,
- koordinovať tím operátorov a operátorov vysokozdvižných vozíkov,
- zabezpečiť, že zamestnanci poznajú a dodržiavajú výrobné procesy,
- zabezpečiť dodržiavanie denných cieľov (KPI) a štandardov kvality
- zabezpečiť dodržiavanie pravidiel BOZP ako aj 5S pravidiel,
- zabezpečiť nepretržitú výrobu linky (eliminácia prestojov),
- v krajnom prípade, zastupovanie operátora VZV,
- práca v dvojzmennej prevádzke, postupný prechod na trojzmennú a štvorzmennú prevádzku

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť kariérneho rastu,
- koncoročné odmeny,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- výhodné stravné lístky v hodnote 5€ (nad rámec zákonníka práce, len 30% príspevok zamestnanca)
- príspevok na dopravu do zamestnania,
- valorizácia miezd,
- príspevok za nábor nových zamestnancov,
- pitný režim na pracovisku,
- vianočné balíčky,
- bezproblémové parkovanie

Informácie pre uchádzača:

Prosíme zaslať životopis na email alebo prostredníctvom formuláru po kliknutí na tlačidlo Reagovať na ponuku.
Informácie poskytneme telefonicky v pracovný deň od 08:30 do 15:30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word