Opatrovateľka (TOZ)

17.03.2021 Obec Liptovský Michal
Miesto práce: Slovensko
okres Ružomberok
Liptovský Michal
č.d. 17
03483

Ružomberok
Pozícia / odvetvie: Služby, Zdravotníctvo a farmácia; Au-pair, Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 1. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 3. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Náplň (druh) práce
Starostlivosť o klientov v domácom prostredí , pomocná a obslužná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických a spoločenských návykov. Požadujeme stredné odborné vzdelanie v odbore so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti alebo stredné vzdelanie a absolvovanie akreditovaného kurzu opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín.
Písomné žiadosti o prijatie do pracovného pomeru /s uvedením telefonického kontaktu/ a profesijný životopis je potrebné doručiť do sídla zamestnávateľa do 11. februára 2021 do 14.00 hod. Pracovný pomer na určitú dobu počas trvania národného projektu terénna opatrovateľská služba, nástup dohodou.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • komunikatívnosť
  • trpezlivosť
  • empatia
  • spoľahlivosť
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Obec Liptovský Michal
17, Liptovský Michal, 03483
Tel: +421 908 929 955