custom-banner

Elektronik - Údržbár v Zlatých Moravciach s 13. a 14. platom

11.05.2021 Job Impulse s.r.o. - Nitra
Miesto práce: Zlaté Moravce
Pozícia / odvetvie: Elektronik, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 - 1400 EUR
Základná mzda od 950€ + príplatky + bonusy
13. a 14. plat, náborový bonus 300€
Nástupná mzda s bonusmi a príplatkami je v reále vyššia aj na základe skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Zabezpečenie údržby strojov a prevádzky, ktorá je zameraná na výrobu
kompresorov
• Modernizácia elektronických a elektrických častí strojov na zabezpečenie chodu
výroby
• Údržba a oprava rozvodných zariadení, vykonávanie elektroinštalácie
• Vyriešenie technických porúch a výpadkov
• Hardwarové a softwarové úpravy na CNC strojoch
• Vypracovanie technickej dokumentácie a zaznamenávanie zmien
• Zúčastnenie sa na modernizácií nových technológií, navrhovanie a vykonávanie
komplexných riešení pre zlepšenie výrobných procesov
• Evidencia porúch v el. systéme údržby

Benefity a ďalšie výhody:

Prítomnostný príplatok
Prémie do 18%
Príplatky podľa Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

• Vzdelanie v elektrotechnickom odbore
• Prax v strojárenskom priemysle na údržbe - nutná
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov
• Vyhláška 508/2009 § 22
• Základná znalosť programovania v C++
• Základná znalosť riadiacich systémov PLC – SIMATIC S5, S7, TIA
• Výhodou je znalosť programovania a obsluhy priemyselných robotov
• Samostatnosť a rozhodnosť, logické a analytické myslenie, schopnosť pracovať
v tíme

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Job Impulse s.r.o.
Tomášikova 30/A
Bratislava
Slovenská republika
job-impulse.sk

Kontaktné údaje:

Sendlai
Štefánikova 71, Nitra, 94901, Slovenská republika
Tel: 0948 430 727