custom-banner

Novo-spustený nábor vo výrobe autosedačiek v Žiline s platom až 1100€ + množstvo benefitov + zabezpečené ubytovanie!

06.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bytča, Kysucké Nové Mesto; Čadca, Martin, Rajecké Teplice, Žilina
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda 710€ + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca) + príspevok na dopravu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

»Náplň práce operátora výroby zahŕňa montáž a kompletizáciu sedačiek do rôznych typov automobilov
» Práčka je v 3-zmenenej prevádzke a montáž prebieha v závislosti od zaradenia na montážnych linkách, prípadne na vlastných pracovných stanoveniach
»Práca je v stanovenom stave
» Pracovná ponuka zapojených do práce s konštrukciami, poťahmi a následnou kontrolou kvality hotových výrobkov

Benefity a ďalšie výhody:

»Základná mzda 710 € (konzola), 720 € (sedačky)
» dochádzkový bonus 75 €
»výkonnostný bonus
» osobné hodnotenie
»príspevok na dopravu (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti od miesta práce)
» stravné lístky v hodnote 4 € / deň ( bez doplatku zamestnanca)
»13.
plat
»zákonné náhrady nad rámec zákona
» UBYTOVANIE
»MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

»Skúsenosť s prácou na 3 zmeny je dôležitá veľká
» chuť pracovať
»spoľahlivosť
» dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Gajdošová
Tel: 421944630406