Vaša práca
je naším poslaním.

Novo-spustený nábor vo výrobe autosedačiek v Žiline s platom až 1100€ + množstvo benefitov + zabezpečené ubytovanie!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

»Náplň práce operátora výroby zahŕňa montáž a kompletizáciu sedačiek do rôznych typov automobilov
» Práčka je v 3-zmenenej prevádzke a montáž prebieha v závislosti od zaradenia na montážnych linkách, prípadne na vlastných pracovných stanoveniach
»Práca je v stanovenom stave
» Pracovná ponuka zapojených do práce s konštrukciami, poťahmi a následnou kontrolou kvality hotových výrobkov

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 710€ + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca) + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

»Základná mzda 710 € (konzola), 720 € (sedačky)
» dochádzkový bonus 75 €
»výkonnostný bonus
» osobné hodnotenie
»príspevok na dopravu (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti od miesta práce)
» stravné lístky v hodnote 4 € / deň ( bez doplatku zamestnanca)
»13.
plat
»zákonné náhrady nad rámec zákona
» UBYTOVANIE
»MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

»Skúsenosť s prácou na 3 zmeny je dôležitá veľká
» chuť pracovať
»spoľahlivosť
» dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie