SKLAD: pomocné manipulačné práce a presun materiálu do výroby. Práca je vhodná pre absolventov aj ľudí bez skúseností.

23.01.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Ul. Ľ. Podjavorinskej 16, Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 836 EUR
836 € + výkonnostný bonus do výšky 10% + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Manipulačné práce v sklade,
Presun materiálu do výrobnej haly tak aby bol zabezpečený plynulý chod produkcie.
Naskladňovanie a vyskladňovanie materiálu podľa platných predpisov a postupov.
Zabezpečuje dostatočnú zásobu tovaru vo výrobe
Podieľanie sa na inventúrach.
Práca so skenerom.

Benefity a ďalšie výhody:

- výkonnostný bonus do výšky 10% (osobné ohodnotenie do výšky 83€)
- zabezpečené bezplatné stravovanie priamo v závode + stravné lístky za víkendy, sviatky a nočné zmeny

Zabezpečená doprava zo smeru Trenčín a Piešťany:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové/Piešťany (Vrbové-nám. - Piešťany - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).

V prípade záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis alebo nás kontaktujte na tel. č. +421 907 901 714
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Čistý register trestov,
Ochota pracovať na 3 zmeny,
Pracuje sa v stoji a v pohybe.
Práca vhodnejšia pre mužov.