Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vycestuj za prácou a my ťa ubytujeme v nových bytoch úplne ZDARMA! Montáž svetlometov v Topoľčanoch s platom 900€

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce: Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov  Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek  Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov Práca v stoji  na 3 zmeny

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami  Príjemné pracovné prostredie  Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce 13. plat každoročne a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov  13% variabilná odmena  Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov  Poskytnutie ubytovania Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo  Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie