custom-banner

Cash management specialist (Ref. č.: 1-3-33043/PF)

21.01.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 - 1500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Oddelenie Treasury Services sa rozrastá o jednu „hlavu“ a hľadáme možno práve tú tvoju.

Zodpovednosť prevezmeš najmä za:

- life cycle bankových účtov
- dohľad a úpravu nad správnosťou všetkých potrebných dát zo SWIFT-ových správ, tradeových systémov a pod.
- analýzu platieb
- kontrolu hodnôt na bankových účtoch tak, aby odrážali realitu a negatívne neovplyvňovali cash management
- každodennú komunikáciu ohľadom bankových prevodov a finančných operácií s oddeleniami spoločnosti od Singapuru až po New York City
- spätná kontrola jednotlivých transakcií z predchádzajúceho dňa
- príprava pravidelných reportov ohľadom všetkých transakcií a finančných ukazovateľov

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré Vám budú predstavené na pohovore.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Úlohy sú pomerne jasné, no ak spĺňaš nasledovné požiadavky, veľmi radi sa s tebou o nich bližšie porozprávame na pohovore:
- prehľad v oblasti financií a/alebo bankovníctva, nemali by ti byť cudzie pojmy ako SWIFT, BIC a podobne
- aspoň ročná pracovná skúsenosť v oblasti financií / bankovníctva (platobný styk, treasury, cash management a pod.)
- anglický jazyk na úrovni B2 – využiješ ho naozaj pri každodennej komunikácii so zahraničím, v angličtine musíš byť jednoducho doma
- v MS Excel musíš zvládať operácie ako vlookup, hlookup, či prácu s kontingenčnými tabuľkami