Všeobecný praktický lekár pre poprednú ambulanciu pre dospelých (Ref. č.: 013/RC/SKM033/2021)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3000 EUR
    základný plat pre atestovaného lekára: od 3.000€, Mzdové podmienky sa odvíjajú v závislosti od praxe a skúseností uchádzača.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme atestovaného lekára, ktorý má chuť podieľať sa na vzniku novej kliniky v Prešove. Klinika ponúka špičkové vybavenie. Na nového lekára čaká aj výborné platové ohodnotenie.

Náplň práce:
• Vyšetrovanie pacientov a stanovovanie diagnózy.
• Liečenie a ošetrovanie pacientov s cieľom minimalizovať ochorenia a predchádzať im.
• Spolupráca s ostatnými lekármi pri posudzovaní zdravotného stavu a pri hľadaní spôsobov liečenia pacientov.
• Predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
• Vyhodnotenie EKG záznamu
•Bodovanie a vykazovanie zdravotných úkonov zdravotným poisťovniam.

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
• Nadštandardné finančné ohodnotenie, trvalý pracovný pomer
• Možnosť odborného rastu a vzdelávania
• Príjemný kolektív

Všeobecne požadované znalosti:

Vzdelanie v odbore
Medicína

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)