Operátor výroby - Žilina - možnosť ubytovania!

09.04.2021 WHC Slovakia s.r.o.
Miesto práce: Žilina
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 710 EUR
Hrubá mzda až 950 mesačne!
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho partnera hľadáme pracovníkov na výrobu autosedadiel do Žiliny.

Benefity a ďalšie výhody:

MOŽNOSŤ UBYTOVANIA!

Základná mesačná mzda od 4.42 €
Tímový bonus od 0 do1 roka vo výške 0-10 % zo základnej mzdy, od 1 roka a viac vo výške 0-10% zo základnej mzdy
Osobné ohodnotenie až do výšky 20 %
Dochádzkový bonus do výšky 75 €
Príspevok na cestovné až do výšky 46 € podľa vzdialenosti od miesta bydliska
Stravné lístky v hodnote 4 € ( zamestnávateľ prispieva plnou sumou 4 € )
13.plat poskytnutý nasledovne: 50% v lete a 50% v zime
Mzdové zvýhodnenia a príplatky:
Mzdové zvýhodnenie za prácu v noci 1,432 € / hod.
Mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu 1,79 € / hod.
Mzdové zvýhodnenie za prácu v nedelu 3,58 € / hod.
Mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas cez týždeň vo výške 25% z priemerného zárobku
Príplatok za prácu nadčas cez víkend vo výške 50% z priemerného zárobku
Príplatok za odpracovaný sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 15 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

WHC Slovakia s.r.o.
ul. biskupa Kondého 4577/18
Dunajská Streda
Slovenská republika
www.whc-slovakia.com

Kontaktné údaje:

Ildikó Keresztesová
ul. biskupa Kondého 4577/18, Dunajská Streda, 929 01, Slovenská republika