Práca operátora v Starej Turej, doprava zo smeru Senica, Nová Bošáca, Krajné. Šancu má každý.

21.01.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Stará Turá
Senica, Stará Turá
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,70 EUR/hod.
4,70 €/hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž plynomerov, vodomerov, regulátorov a príslušenstva,
Práca v 3-zmennej prevádzke.

Benefity a ďalšie výhody:

* Príjemné, čisté a moderné a klimatizované pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus + 25€
* 13. plat
* Príplatok + ODMENA za prácu cez víkend
* Odmena za nadčasovú prácu cez víkend
* Zabezpečená teplá strava počas všetkých prac zmien v podnikovej jedálni
* Príspevok do 3. dôchodkového piliera
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Vstupenky na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Bezplatná firemná doprava autobusmi:
*Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá (poliklinika) – Stará Turá (Elster) ---> a späť
*Nová Bošáca – Zemianske Podhradie – Bošáca – Dolné Srnie – Moravské Lieskové – Bzince pod Javorinou– Lubina – Hrnčiarové – Miškech Dedinka – Stará Turá (dom služieb) – Stará Turá (Elster) ---> a späť
*Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá (Elster) ---> a späť

Informácie pre uchádzača:

Reagujte prosím zaslaním Vášho životopisu.
Budeme Vás následne sami kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- Manuálna zručnosť,
- Schopnosť pracovať samostatne alebo aj v tíme,
- Zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- Ochota učiť sa nové veci