Telefonický operátor call centra

27.02.2021 NaturaMed Services SK s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Na Troskách 14297/26
97401

Pozícia / odvetvie: Administratíva, Chemický priemysel, Telekomunikácie; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:
• moderne vybavené call centrum sídliace v Business centre EUROPA v Banskej Bystrici
• zaujímavý bonusový systém za predaje
• stravné lístky v hodnote 4,70 Eur / odpracovaný deň
• mesačný bonus za dochádzku (nechorobnosť) do výšky 70 €
• nástupný bonus 400 € (po skúšobnej dobe)
• pravidelné motivačné súťaže o atraktívne ceny
• školenia na zvýšenie komunikačných a predajných zručností
• príspevok na dopravu, príspevok na škôlku
• príspevok na kartu MultiSport (na šport a relaxáciu)
• káva, ovocie na pracovisku grátis
• firemné výživové doplnky pre zamestnancov grátis

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 1. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 3. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaIT a telekomunikácie

Tlačiť

Poslať
priateľovi

Poslať
životopis

Náplň (druh) práce
Ak ste empatický typ, rád pomáhate druhým, zvládate na dobrej úrovni komunikáciu v slovenskom alebo českom jazyku, máte vysoké pracovné nasadenie a dobré presvedčovacie schopnosti, radi Vás privítame v našom kolektíve. Ponúkame prácu telefonického operátora na trvalý pracovný pomer (8 hod./deň, prípadne aj skrátený úväzok) v Zákazníckom centre NaturaMed Pharmaceuticals, na zákazníckej linke aj na oddelení aktívneho predaja.
V prípade záujmu na oddelení predaja možná aj brigáda na základe dohody o vykonaní práce alebo dohody o brigádnickej práci študentov, odmena: 4,40 € / hodina.
Pracujeme v pondelok - piatok, od 08.30 do 17:00 hod. (na zákazníckej linke 08:00 - 16:30), víkendy voľné.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:30
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

NaturaMed Services SK s. r. o.
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Tel: +421918201178