Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Začni pracovať pre dynamickú spoločnosť v Topoľčanoch okamžitým nástupom a platom až 900 €, so zabezpečenou dopravou a ubytovaním

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Partizánske, Topoľčany

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov - Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek - Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov - Práca na 4 zmeny - Práca v stoji - 2 dni ranná , 2 dni nočná zmena a 4 dni voľno

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami - Príjemné pracovné prostredie - Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce - 13. plat každoročne a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov - 13% variabilná odmena - Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov - Poskytnutie ubytovania - Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo -možnosť čerpať týždennej zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie