custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zásobovanie výrobných liniek materiálom
• Príjem, zaskladňovanie a príprava materiálu na expedíciu
• Práca s ručne vedeným vozíkom a zakladačom
• Manipulácia s materiálom a tovarom

Zamestnanecké výhody, benefity

• Stabilná práca
• Základná mzda od 836 EUR + variabilná zložka mzdy do 10% + príplatky nad
  rámec Zákonníka práce
• Pestrá pracovná náplň
• Zabezpečená doprava zo smerov Trenčín a Vrbové/Piešťany
• Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom
• Bezplatné stravovanie
Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Ochota pracovať na tri alebo štyri zmeny
• Skúsenosti s prácou s ručným skenerom – výhodou
• Skúsenosti s prácou v sklade – výhodou
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh
• Flexibilita
• Tímová spolupráca
Mzdové podmienky (brutto)

836 EUR/mesiac 836 € základná hrubá mzda plus iné finančné (osobné ohodnotenie do 10%) a nefinančné benefity