Ibm

IBM Finance Traineeship

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Mlynské nivy, Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ako študent vysokej školy získaj ponuku na prácu v oblasti účtovníctva a financií už počas svojho štúdia!.

Ako trainee vo financiách budeš neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu. Od prvého dňa v práci budeš mať svoje vlastné povinnosti a budeš pracovať na úlohách dôležitých pre úspech spoločnosti.

PRIHLÁS SA UŽ DNES!

IBM Finance Traineeship program ti umožní zanechať TVOJU stopu v IBM, spoznať naše rôzne finančné oblasti a oddelenia, získať pracovné skúsenosti a neoceniteľný prehľad o IBM.

Nepotrebuješ predchádzajúce skúsenosti v oblasti financií, zaujíma nás TVOJ potenciál!

Zmluva je na obdobie 12 mesiacov, na čiastočný úväzok 22,5 h týždenne s nástupom v aprili 2024.

Pozor, máme limitované množstvo pracovných pozícií!

Čo ponúkame:
- Atraktívny plat a benefity (plat 700 EUR mesačne brutto)
- Zmysluplnú náplň práce od prvého dňa
- Priateľských kolegov
- Zaškolenie a vzdelávanie počas trvania programu
- Kontakt a spätnú väzbu od skúsenejších kolegov

Čo by si mal spĺňať:
- Byť študentom denného štúdia vysokej školy (preferujeme študentov s ekonomickým zameraním a z vyšších ročníkov)
- Ovládať anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Skúsenosti s MS Office
- Mať záujem o financie, logické myslenie a flexibilitu

Ponúkaný plat

700 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel

Všeobecne požadované znalosti

finance, accounting

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie