Hľadáme šikovného vysokoškoláka: Administratíva - nahadzovanie údajov pre automobilku NITRA - dočasná brigáda, výborne ohodnotená - nástup IHNEĎ!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Administratívny pracovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Nahadzovanie údajov do PC – systém je v anglickom jazyku
Úroveň AJ B1
Práca s PC - Excel pokročilá úroveň PODMIENKOU!
Odmena – 5,50€ EUR brutto

Ponúkaný plat

5.5 EUR/hod.

Benefity a ďalšie výhody

Práca pre medzinárodnú automobilovú spoločnosť, producenta renomovaných automobilov, so sídlom produkcie v Nitre - kde bude aj miesto výkonu Tvojej práce.
Moderné, príjemné prostredie, ktoré Ti poskytne priestor pre získanie cenných skúseností, ktoré Ti môžu otvoriť nové dvere v oblasti pracovného života.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Kontakt:

Mgr. M. Valentíny, PhD. - +421 908 961 969

Nástup - hneď.
Pozor! - počet miest obmedzený, preto reaguj hneď!

Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno