custom-banner

Montážnik pri výrobe špičkových sedadiel s ubytovaní ZDARMA

27.02.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: CT Park Voderady 454
Trnava
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Výroba; Automechanik, Montážnik, Montážnik, montér, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 765 EUR
Základ 765€
-výkonnostný, dochádzkový bonus 17% -/130€/
-mesačná dochádzková odmena 100€
-príplatok za prácu v noci 1,43€/hod
-príplatok za prácu v sobotu 1,79€/hod

Termín nástupu do práce: od 23.2.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky, montáž dielov , obsluha montážnej linky
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke/aj nočne zmeny/
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
- dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Benefity a ďalšie výhody:

Zabezpečené: zaškolenie, doprava, ubytovanie ZADARMO v Trnave alebo Galante, stravovanie v závodnej jedálni / stravovacia karta / zrážka len 0,74€ za obed, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo !!!

Informácie pre uchádzača:

DOPRAVA:
1) Veľké Úľany, Jelka, Senec, Pezinok, Cífer, Voderady
2) Piešťany, Drahovce, Madunice, Červeník, Hlohovec, Šulekovo, Trakovice, Motorest Bučany, Trnava, Zeleneč, Voderady
3) Iža, Komárno, Hadovce, Kameničná, Štagnóca Osada, Kolárovo, Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Šaľa, pri Kajali, Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice, Voderady
4) Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Galanta, Sládkovičovo, Abrahám, Hoste, Majcichov, Voderady
5) Smolenice, Boleráz, Kľčovany, Šelpice, Trnava, Suchá nad Parnou, Biely Kostol, Trnava, Hrnčiarovce, Voderady
6) Sereď, Vlčkovce, Opoj, Voderady
7) Opoj, Voderady
8) Senec, Voderady
9) Dunajská Streda, Veľké Dvorníky, Dunajský Klátov, Jahodná, Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Košúty, Galanta, Abrahám, Hoste, Majcichov, Lear Voderady.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0948 002 048