custom-banner

Voľné pracovné miesta v Trnave na pozícii ZDRUŽOVAČ-SEKAČ SKLENÉHO VLÁKNA !!! MZDA AŽ 1 160€ MESAČNE !!!

02.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Trnavský kraj; Okres Hlohovec, Trnava; Hlohovec, Leopoldov, Sereď, Sládkovičovo
Pozícia / odvetvie: Výroba; Nástrojár, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 779,38€ + dochádzkový bonus a príplatky = 1 096,29€ (navýšenie po skúšobnej dobe na 1162€) + 13. a 14. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovnou náplňou pozícií ZDRUŽOVAČ a SEKAČ skleného vlákna je organizovanie práce na strojoch, obsluha sekacích zariadení, kontrola počtu a kvality návinov, ich vykladanie a zásobovanie regálov. Následným krokom je ich balenie.

Práca zahŕňa manipuláciu s bremenami nad 15 kg - z tohto dôvodu je práca vhodná najmä pre mužov.

Benefity a ďalšie výhody:

- nástupný bonus
- bonus za dochádzku
- 13. a 14. plat
- motivačný príspevok za nových zamestnancov
- UBYTOVANIE (80€/mesiac)
- DOPRAVA (zo smeru Hlohovec, Šoporňa, Trnava ...)
- ZÁVODNÁ JEDÁLEŇ
- príspevok na DDS
- odmeny pri rôznych výročiach a pri narodení dieťaťa
- zamestnanecké benefity v podobe zľavy na wellness
- PRACOVNÝ ODEV

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota pracovať v 4 zmennom režime (7,5h zmeny)
- dobrý zdravotný stav
- práca je vzhľadom na váhu bremien vhodná najmä pre mužov
- chuť pracovať
- ukončené základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Viera Bobáková
Tel: 421948193824